zadzwoń
zadzwoń
wtorek, 23 sierpień 2022 15:47

Co warto wiedzieć przed udaniem się na zabieg masażu?

Jeżeli nie mieliście jeszcze przyjemności odwiedzić naszego kameralnego salonu, ten artykuł na pewno się Wam przyda i pomoże wyjaśnić wiele wątpliwości. Bo choć profesjonalne zabiegi relaksacyjne nie są wcale wymagające pod względem przygotowań, jeżeli zastosujesz się do kilku prostych zasad, dużo łatwiej będzie Ci czerpać pełną przyjemność z masaży NATU. Nie musisz się jednak martwić, w naszym przytulnym gabinecie zawsze możesz liczyć na miłą i pomocną obsługę, która w razie potrzeby wszystko Ci wyjaśni. Dla nas to właśnie Twój komfort psychiczny i fizyczny jest najważniejszy!

Pierwszy masaż relaksacyjny w życiu – o czym trzeba pamiętać?

Przede wszystkim pamiętaj, aby przed udaniem się na zabieg (do godzinki lub półtorej przed terminem wizyty) nie spożywać ciężkich posiłków. Chodzi przecież o to, aby móc w pełni skupić się na odczuwaniu przyjemności: wsłuchać w odprężającą muzykę i odnaleźć wyciszenie w przytłumionym blasku świec oraz delikatnej woni naturalnych olejków eterycznych bądź kadzidełek towarzyszących rytuałowi. Uczucie ociężenia po jedzeniu zdecydowanie temu nie sprzyja.

Duże znaczenie dla Twojego komfortu ma również niekrępujący ruchów ubiór. Wizyta u nas ma być też pewną odmianą, „przełamaniem rutyny”, nie przychodź więc w stroju, który nosisz na co dzień do pracy (chyba, że akurat z niej wracasz i nie masz się w co przebrać). Na zabieg wcale nie musisz ubrać się elegancko, ważne żeby to Tobie było wygodnie. Możesz śmiało założyć swój ulubiony dres, oversizowy sweterek i luźne spodnie z naturalnego materiału. Gwarantujemy, że po masażu relaksacyjnym w takim stroju będzie Ci dużo przyjemniej.

Co jeszcze warto wziąć uwagę podczas przygotowań?

Masaż relaksacyjny będzie najbardziej odprężający, jeżeli przed zabiegiem znajdziesz chwilę na prysznic lub gorącą kąpiel. Oprócz kwestii higienicznych, jest to też świetna okazja, aby odpowiednio odświeżyć umysł. Pieszczącą Twoje ciało woda pomoże Ci zapomnieć o codziennych problemach. Dzięki temu łatwiej Ci będzie później całkowicie zatracić w magicznej oprawie naszego rytuału. Przy okazji zdejmij całą biżuterię i zegarek, lepiej żeby nic nie rozpraszało Twojej uwagi.

Przygotowania do masażu relaksacyjnego zakończone! Teraz możesz pewnym krokiem wejść do salonu NATU, wygodnie się położyć, przymknąć oczy i oddać niczym nieskrępowanej przyjemności :)

Czytany 530 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 23 sierpień 2022 15:51

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.