zadzwoń
zadzwoń
wtorek, 23 sierpień 2022 15:54

Masaż - skuteczny sposób na redukcję stresu i zrelaksowanie się

W dzisiejszych czasach naprawdę trudno o spokój. Ciągle gdzieś pędzimy, mamy setki spraw na głowie, wszyscy czegoś od nas chcą, a od problemów trudno uciec nawet w nocy, gdyż coraz częściej cierpimy na bezsenność. Ludzki organizm doświadczający psychicznego obciążenia przez dłuższy czas w końcu przestaje jak należy: pojawiają się długotrwałe spadki nastroju, chroniczne zmęczenie, a także osłabienie odporności. Trzeba podładować akumulatory, ale przecież urlop możemy sobie zrobić najwyżej kilka razy w roku a i wtedy nie zawsze jesteśmy się w stanie w pełni zregenerować. Okazuje się jednak, że istnieje lepszy sposób radzenia sobie z codziennym stresem: odprężający masaż relaksacyjny!

Czemu warto wybrać się na taki zabieg?

Nie tylko dla rozluźnienia napięć mięśniowych. Masaż to bowiem znacznie więcej niż ulga dla zmęczonego ciała: prawidłowo wykonany błyskawicznie poprawia samopoczucie i obniża poziom kortyzolu (popularnego hormonu stresu) w organizmie. Cicha muzyka w połączeniu z przyjemnymi zapachami olejków eterycznych bądź kadzidełek, hipnotyzującym blaskiem świec oraz delikatnym dotykiem dłoni potrafi zdziałać prawdziwe cuda. Często to właśnie tego potrzebuje nasz mózg, aby choć na chwilę się odprężyć i przestać produkować tony niepotrzebnych myśli.

Profesjonalne masaże relaksacyjne – pożyteczna przyjemność Twojego umysłu

Mało dzisiaj jest momentów, kiedy naprawdę odpoczywamy. Bo nawet, jeżeli właśnie nie pracujesz, ogarniasz obowiązków domowych, zajmujesz się dzieckiem czy spacerujesz z psem, Twoją uwagę absorbują dziesiątki różnych bodźców. Umysł nie może pozwolić sobie na relaks, gdyż w toku ewolucji został tak ukształtowany, by stale analizować sytuację w poszukiwaniu zagrożenia. Podczas masażu relaksacyjnego możesz nareszcie uwolnić od całego tego szumu: chociaż przez godzinę nie słyszeć powiadomień przychodzących na telefon czy jeżdżących w tę i z powrotem samochodów.

Aby korzystać z jego dobrodziejstw nie musisz jednak udawać się do salonu urody „od wszystkiego”, który każdego dnia obsługuje setki klientów. Najlepsze efekty daje masaż relaksacyjny wykonany z pasją w kameralnej atmosferze. Nie wierzysz? Odwiedź krakowski gabinet NATU i daj nam szansę zająć się Twoim codziennym stresem. To nie będzie zwykła wizyta - przeżyjesz chwilę błogiego zapomnienia w kojącym zmysły otoczeniu, którego każdy element nawiązuje do natury!

Czytany 557 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 23 sierpień 2022 15:54

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.