zadzwoń
zadzwoń
piątek, 09 grudzień 2022 15:15

Świadomość oczekiwań i celu podczas Masażu

Napisane przez Salon Masażu Natu

W dzisiejszym wpisie chcielibyśmy przedstawić jak ważna jest świadomość tego co oczekujemy od masażu i określenie celu by czerpać maksymalne korzyści .

Powszechną definicje masażu tak zwaną ,,książkową” możemy przeczytać na wielu stronach , ale My jako Salon Masażu Natu chcielibyśmy przedstawić masaż jako świadomą pracę z ciałem. Pomyślicie że brzmi dość poważnie. Tak macie racje bo niezależnie od tego jaki wybierzecie masaż czy to relaksacyjny czy leczniczy zawsze należy określić cel i w sposób świadomy oraz profesjonalny dążyć do jego osiągnięcia. Może to również kogoś zaskoczyć ale ta świadomość powinna być nie tylko po stronie masażysty ale także po stronie pacjenta/klienta i na tym się tutaj skupimy. Oczywiście personel danego salonu może podpowiedzieć jaki masaż wybrać a osoba wykonująca masaż zasugerować Nam cel ale nie bójmy się o to prosić.

 

Często czytamy czy słyszymy o tym że Pani lub Pan byli na masażu nie wiedzieli co zaznaczyć więc wybrali pierwszy lepszy masaż a w czasie jego wykonywania przemilczeli swoje oczekiwania .Potem nie są zadowoleni . ,,Bolały mnie plecy wybrałem masaż relaksacyjny i no nie przeszło ''. ,,Chciałam się zrelaksować ale ten klasyczny nie należy do przyjemnych”.Wszystko to wynika z braku świadomości drugiej strony o oczekiwaniach pierwszej i z braku wspólnego dialogu w ustaleniu celu.

Jeśli wybierzesz tylko jakiś masaż bo masaż to masaż to usługa zostanie dla Ciebie wykonana ale czy osiągniesz to czego oczekujesz? W obecnych czasach większość rzeczy które możemy nabyć czy usług z których skorzystamy ma jakieś warianty do wyboru..Ale My mamy swoje preferencje ,oczekiwania i wybieramy konkretną rzecz a nie jakąś . Nie pierwszą lepszą. Tak też musi być w przypadku wizyty w Salonie Masażu.

Każdy rodzaj masażu dąży do osiągnięcia różnych celów. Ma inne właściwości. A by je osiągnąć dobiera się inne techniki,siłę nacisku oraz przyrządy czy inne dodatki poprawiające efekt.

Na Naszej stronie w zakładce usługi/cennik zawsze pod każdą usługą staramy się starannie opisać jakie korzyści daje dany zabieg czy masaż i dla kogo jest on szczególnie polecany. By Państwo mogli wyciągnąć jak najwięcej korzyści,osiągnęli swój cel, oraz zniwelowali doskwierające problemy . Zachęcamy do zapoznania się z tymi opisami przed dokonaniem rezerwacji a podczas wizyty, na początku masażu o wzajemny dialog względem swoich oczekiwań.

Czytany 391 razy Ostatnio zmieniany piątek, 09 grudzień 2022 15:41